İlçe Kaymakamız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ozan Balcı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla ile birlikte yapımı devam eden Kent Meydanı Parkında incelemelerde bulundu

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan BALCI, Kayapınar ilçesinde yapımı devam eden Kent Meydanı Parkında incelemelerde bulundu.  

Denetimler esnasında Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların sosyal, kültürel ve ticari amaçla kullanması için Kayapınar ilçesinde 67 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ettiği Kent Meydanı Projesi çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkanlarımız, çalışmaları yerinde inceledi.

 

 İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Balcı, Büyükşehir Belediyesi tarafından, ilçemizde inşa edilen Kent Meydanı’nın tamamlanması ile vatandaşlarımızın en çok ihtiyaç duyduğu sosyal bir tesisin hayata geçirilmiş olacağını belirterek, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Cumali Atilla ve ekibine teşekkür etti.